A
A
A

Вадим Троян: Ми ніколи не залишимо наших громадян без надійного захисту та піклування

Сьогодні знову з мешканцями м. Золоте-4 та с. Катеринівка Попаснянського району протягом дня спілкувались заступник голови Національної поліції Вадим Троян та очільник поліції Луганщини Сергій Колесник.

У м. Золоте-4 та с. Катеринівка, де планується відведення військових сил, вже другий день забезпечують публічну безпеку та громадський порядок додаткові поліцейські сили.

А це, чотири пересувних мобільних групи та два піших наряди. Крім того, у м. Золоте-4, де мешкають 600 громадян, повноцінно функціонує поліцейська станція, де несе службу дільничний офіцер поліції.

У с. Катеринівка з населенням 260 громадян дільничний офіцер поліції буде проводити прийоми громадян в дні коли до місцевої крамниці привозять хліб та продукти харчування.

"Ми цілодобово готові до негайного реагування на будь-яке звернення або повідомлення мешканців", - запевнив Сергій Колесник.

Крім того, на підставі прийнятого рішення, патрулювання поліцейських вже посилено поліцейськими патрульної служби особливого призначення з Кіровоградської та Луганської областей чисельністю 36 співробітників.

"Всі ці посилені заходи вживаються з однією метою – спокій та безпека українських громадян", - наголосив Вадим Троян.