A
A
A

Внутрішня безпека поліції затримала в Одесі раніше видвореного "злодія в законі"

Кримінальник, відомий на прізвисько «Тенго Гальський» або «Тенго Пітерський», декілька разів незаконно перетинав кордон України, намагаючись налагодити тут свої злочинні зв’язки та поширити свій вплив. Тричі його затримували працівники правоохоронних структур і видворяли за межі держави. 7 місяців тому іноземця видворили востаннє і заборонили в’їзд на 10 років. 

Злодій в законі, «коронований» у 2014 році у Петербурзі, мав за мету налагодити контроль і перерозподіл грошових потоків, отриманих від угонів, крадіжок, грабежів і розбійних нападів. Під його керівництвом мало діяти злочинне угрупування у столиці України. Але на його шляху щоразу ставали українські правоохоронні органи.

Вперше «Тенго» вислали у 2016 році, через 3 місяці після його появи в Україні. У 2017 - 2018 роках кримінальника знову і знову садили на літак, випроводжаючи за межі держави. Не зважаючи на заборону в’їзду на початку 2019 року,  він вкотре спробував прослизнути до України. Однак, інформація відразу стала відома оперативникам Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

Того ж вечора, 1 жовтня 2019 року, працівники ДВБ затримали уродженця Абхазії та доставили його до Державної міграційної служби України в Одеській області. У зв’язку з відсутністю документів, що посвідчують особу, співробітники ДМС України помістили 37-річного чоловіка до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців для видворення з України.

Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України