A
A
A

Умань: Поліцейські забезпечують публічний порядок у місцях паломництва

Розгорнуто роботу ситуаційного центру. На території паломництва розташовано 17 постів поліції, 10 контрольно-пропускних пунктів і 2 пункти візової підтримки. До Умані вже прибуло понад 2 тисячі паломників.

Починаючи з понеділка, 23 вересня, і до завершення масових заходів в Умані, публічний порядок та безпеку громадян забезпечують представники зведеного загону поліції. Місця паломництва знаходяться під цілодобовим контролем правоохоронців.

Як повідомлялося раніше, для допомоги місцевим правоохоронцям по забезпеченню публічного порядку та безпеки в містах паломництва брацлавських хасидів до Умані прибув зведений загін в кількості понад 550 працівників поліції, до якого увійшли поліцейські з 12 областей країни.

Територія паломництва умовно поділена на 7 секторів, на яких визначено 46 піших маршрутів і розміщено 17 постів, 10 контрольно-пропускних пунктів та два пункти візової підтримки. В місцях паломництва працівники поліції несуть службу цілодобово у двозмінному режимі.

Разом із тим до міста Умані почали прибувати іноземні гості. Станом на 09.00 годину ранку до Умані прибуло 2128 паломників. Загалом цього року очікується приїзд близько 40 тисяч паломників із різних країн світу.

Сектор комунікації поліції Черкаської області