A
A
A

В Умані розгорнуто спеціальний загін, який забезпечуватиме безпеку під час святкування Рош а-Шана

З метою реалізації завдань із забезпечення безпеки паломників-хасидів та місць релігійних відправлень під час святкування Рош а-Шана, в місті Умань розгорнуто спеціальний зведений загін Управління ДСНС України у Черкаській області.

Так, починаючи з 23 вересня черкаські рятувальники перейшли на посилений варіант несення служби. Також вони здійснили розгортання спеціального наметового табору.

До складу загону увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів з сусідніх районів області, а також фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційого, хімічного та біологічного захисту та медичної служби з аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління.

Загалом, чисельність зведеного загону складає 117 чоловік особового складу та 26 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Водночас, на випадок ускладнення обстановки, планується додатково залучити по одному аварійно-рятувальному розрахунку із Управлінь ДСНС у Чернігівській та Житомирській областях. Для забезпечення аеро-медичної евакуації буде залучено єврокоптер зі спеціального авіаційного загону ДСНС.

Нагадаємо, у період з 29 вересня по 1 жовтня, в Умані хасиди з усього світу будуть святкувати Рош а-Шана - Новий рік за іудейським календарем. Участь у релігійних заходах планують взяти кілька десятків тисяч прочан.

Прес-служба ДСНС