A
A
A

На Сумщині трьом посадовцям повідомлено про підозру за заволодіння бюджетними коштами на суму понад 2 мільйони гривень

Слідчим відділенням Кролевецького відділення поліції за процесуального керівництва Шосткинської місцевої прокуратури за метеріалами УСБУ в Сумській області трьом посадовим особам підрядних організацій, які проводили капітальний ремонт дорожнього покриття, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 4,5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.

Протягом 2016 – 2017 років по вулицях Виноградова та Зелена міста Кролевець проводився капітальний ремонт дорожнього покриття. Для проведення даних робіт рішенням Кролевецької міської ради були виділені грошові кошти в сумі 3 млн. 600 тис. гривень та були укладені угоди про проведення ремонтних робіт з чотирма підрядними організаціями.

В ході проведення слідчих дій по даному факту було встановлено, що в ході проведення ремонту доріг, посадовими особами підрядних організацій умисно внесені недостовірні відомості до актів виконаних робіт, довідок про витрачені кошти на придбаний будівельний матеріал тощо, що призвело до укладання неякісного дорожнього покриття, майже вдвічі завищено площу укладених бетонних плит. Дані факти підтверджені проведеними експертизами.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Відділ комунікації поліції Сумської області