A
A
A

МВС веде переговори з Францією щодо закупівлі патрульних катерів для прикордонників, - Арсен Аваков

 Головна вимога проекту – це локалізація виробництва патрульних катерів в Україні. Про це йшла мова сьогодні, 19 вересня, під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном.

«МВС розглядає можливість оновлення парку патрульних катерів Державної прикордонної служби України. Однією з найбільш прийнятних для співробітництва є пропозиція французької компанії ОСЕА. Основна вимога - локалізації будівництва та залучення українських виробників у проект оновлення парку патрульних катерів», - сказав Арсен Аваков.

Етьєн де Понсен в свою чергу зазначив, що Франція зацікавлена у довгостроковому співробітництві з Україною. А також окремо підкреслив успішність реалізації спільного проекту по створенню Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту.

Нагадаємо, в рамках україно-французького проекту французькою стороною вже поставлено 4 одиниці гелікоптерів Н225 (1 для НГУ, 3 для ДСНС). До кінця 2019 року планується отримання ще 2-ох одиниць Н125та 2-ох одиниць.

Департамент комунікації МВС України