A
A
A

Андрій Крищенко: Чоловіку, який погрожував підірвати міст Метро, оголошено про підозру у вчиненні двох правопорушень

Про це начальник поліції Києва повідомив під час спільного брифінгу з міністром Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою.

Нагадаємо: вчора у Києві у ході проведення спеціальної операції затримали чоловіка, який погрожував підірвати столичний міст Метро. Правопорушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Він – уродженець Автономної республіки Крим, колишній військовослужбовець.

За інформацією начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрія Крищенка, зараз затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. З ним спілкуються слідчі, які призначили низку експертиз, у тому числі психіатричну:

«Чоловіку оголошено про підозру за двома статтями: 296 (Хуліганство) та 259 (Завідомо неправдиве повідомлення) Кримінального кодексу України, за що передбачено до семи років позбавлення волі. Під час проведення обшуків, у тому числі за місцем проживання правопорушника вибухових пристроїв чи речовин не знайдено». 

Як зазначила міністр Міністерства у справах ветеранів тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, під час зустрічі із затриманим, у якій брали участь адвокат Масі-Мустафа Найєм, народний депутат України Яна Зінкевич та військовий психолог Андрій Козінчук Вікторович, чоловік попросив у киян вибачення за всі незручності та висловив готовність нести повну відповідальність за скоєне:

«Ми не виправдовуємо дії правопорушника, однак не можемо відвернутися від цієї ситуації. Адже тепер ми розуміємо, що чоловік не мав наміру скоєння терористичного акту, а лише хотів привернути увагу до себе та життєвих проблем, які накопичилися в нього».

Також Оксана Коляда додала, що відсьогодні міністерство супроводжуватимете справу військовослужбовця та надаватиме всіляку допомогу, у тому числі психологічну та правову.

 

Відділ комунікації поліції Києва