A
A
A

У МВС немає привілеїв для якоїсь з релігійних організацій, ми захищаємо права кожного, - Арсен Аваков

Про це сьогодні, 17 вересня, під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков, сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Мені дуже не подобається, коли на релігійному ґрунті відбуваються конфлікти. І я хочу зробити все, щоб таких конфліктів не було. Моя позиція: у МВС немає жодних привілеїв для якоїсь церкви або релігійної організації. Це міністерство буде забезпечувати права кожного», - сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС також закликав представників релігійних організацій при будь-яких конфліктних ситуаціях не вдаватися до послуг сторонніх осіб.

«Знаю, що деякі церковні громади залучають для захисту чи протистояння певні групи. В мене велике прохання – не робіть цього, це призводить до певних ускладнень. Якщо у вас є підозри, ви від чогось бажаєте захиститися, у вас є МВС. І для нас не має значення, яка це конфесія, або яка це церква, ви маєте дати нам сигнал. Нам треба діяти в рамках існуючого закону», - зазначив Арсен Аваков.

Під час зустрічі Арсен Аваков обговорив з Всеукраїнської радою церков розширення капеланської діяльності.

«В умовах війни на сході і майбутнього миру роль церков дуже сильна. Буде напрацьовано комфортний формат співпраці, в рамках якої капеланська діяльність буде розширена на інші формування, які знаходяться в підпорядкуванні МВС, в тому числі з Нацполіцією», - додав міністр внутрішніх справ.

Під час зустрічі сторони обговорили і спільний проект створення таборів для реабілітації наркозалежних: «Для нас є пріоритетним вберегти молодь від наркозалежності, виключно силовими методами це зробити не можна. Такі оздоровчі табори мають бути впроваджені, а основне завдання МВС, щоб там не порушували права людини», – додав Арсен Аваков.

 

Департамент комунікації МВС України