A
A
A

Призначено нового керівника поліції Хмельниччини

Наказом голови Нацполіції Сергія Князєва полковника поліції Анатолія Щадила призначено начальником Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Сьогодні, 12 вересня, заступник голови Нацполіції Ігор Клименко представив особовому складу нового начальника ГУНП в Хмельницькій області Анатолія Щадила.

«Я народився на Хмельниччині, виріс, навчався, тут моє коріння. Тому для мене це подвійна відповідальність. Сьогодні перед поліцією стоять серйозні завдання і виклики. Я до них готовий і, сподіваюсь, разом із вами ми досягнемо гарних результатів роботи», — звертаючись до присутніх, сказав новопризначений керівник поліції області.

Також на представленні був присутній попередній начальник поліції Хмельницької області Василь Віконський.

«Я сподіваюсь, ви запам’ятали наше головне правило єдиного механізму — успіху можна досягти тільки тоді, коли ви працюєте чітко та злагоджено, як один організм», — зазначив Василь Васильович і подякував особовому складу за два роки плідної та злагодженої роботи. 

Заступник голови Нацполіції Ігор Клименко наголосив на тому, що головним критерієм оцінки його діяльності на посаді начальника ГУНП буде рівень довіри населення до підпорядкованого підрозділу, адже, в першу чергу, поліція — це сервісна служба.

 

Сектор комунікації поліції Хмельницької області