A
A
A

Поліція продовжує забезпечувати безпеку під час заходів з нагоди Дня Незалежності

Офіційні заходи та марш ветеранів в столиці пройшли без серйозних порушень громадського порядку. Про це сьогодні, 24 серпня, сказав начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

«Зараз все спокійно. Пройшли офіційні заходи,а також марш ветеранів, якій ще триває, пройшли без суттєвих порушень громадського порядку. Всього в урочистостях за попередніми підрахунками взяли участь близько 50 тис. осіб», - сказав Андрій Крищенко.

Також за інформацією начальника столичної поліції, трох осіб було затримано. Один чоловік виліз на металеву конструкцію під час промови президента та заявивши, що в нього є граната відмовлявся спускатися: «Людина, попередньо в стані алкогольного сп’яніння, впала з конструкції, та була затримана співробітниками поліції. На ного складено два адмінпротоколи, ніяких заборонених речей при ньому не було. Ще дві особи були затримані в пунктах перевірки з речовиною, схожою на канабіс», - сказав Андрій Крищенко.

 

Також за словами очільника поліції Києва буле одне повідомлення про замінування Майдану Незалежності, за цим фактом відкрито кримінальне провадження: «Але все було перевірено до цього повідомлення і ніякої загрози не було».

«Поліцейські продовжують нести службу з охорони громадського порядку під час святкування Дня Незалежності. Задіяні до 2 тис. правоохоронців», - сказав Андрій Крищенко.

Департамент комунікації МВС України 

фото Андрія Новицького