A
A
A

Привітання колегії МВС з Днем Незалежності

Шановні колеги! Дорогі ветерани!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає вас із національним святом нашої державності –   28-ю річницею незалежності України!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення історичності цієї події та її значення для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. Дійсно, великі події осягаються на відстані, з плином часу.

Саме ця подія стоїть у ряду тих історичних дат, значення і суть яких єднають людей, перетворюють населення в народ, а територію в державу. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави і стала золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті Українського народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Роки, що віддаляють нас від цього знаменного дня, – це ціла епоха, яка навіки закарбована у величному літописі історії Українського народу. Україна здолала перехрестя епох, твердо стала на шлях демократичних перетворень і нині закономірно й неухильно переходить до нових форм суспільного життя.

Народ високо цінує працю тих, кому довірено зміцнення законності і правопорядку, захист прав та свобод громадян, забезпечення миру і спокою в суспільстві. Нехай ця повага і визнання додають вам сил, наснаги та енергії, стимулюють примноження вашого внеску в розбудову демократичної правової держави.

Щиро зичимо вам, вашим рідним і близьким  міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту Українського народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

 

Колегія Міністерства внутрішніх справ