A
A
A

У Києві за правопорядком під час заходів з нагоди Дня Незалежності стежать близько 3 тис. поліцейських, - Андрій Крищенко

Працівники поліції проводять превентивні заходи, аби державне свято відбулося без порушень.

Для забезпечення громадської безпеки залучені військовослужбовці НГУ, всі підрозділи Національної поліції, зокрема вибухотехніки, кінологи, спецпризначенці, а також співробітники превентивної комунікації.

Як зазначив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, за порядком у столиці стежитимуть близько 3 тисяч правоохоронців та нацгвардійців:

«Після проведених інструктажів поліцейські заступили на місця несення служби. У разі виникнення нештатних ситуацій правоохоронці готові реагувати та припиняти протиправні дії».

Загалом 24 серпня на території країни планується проведення близько тисячі масових заходів. Публічну безпеку і порядок забезпечуватиме 13 тисяч правоохоронців.

Правоохоронці звертаються до киян та гостей столиці із проханням з розумінням ставитися до поверхневих перевірок, у тому числі на фільтраційних центрах на вході до місць проведення заходів.

 


Відділ комунікації поліції Києва