A
A
A

ДДУВС: Курсантське життя офіційно розпочато

Сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відлунало урочисте закриття табірного збору. 486 майбутнім правоохоронцям вручили курсантські погони. Докладніше про захід – у матеріалі.

Вони зібралися на плацу вишу, щоби почути довгоочікуване «погони пристебнути». Поруч – рідні, друзі, схвильовані та водночас горді за тих, хто ще вчора попрощався зі шкільним життям.
Молодь привітав ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко. Він зазначив, що в рамках табірного збору курсанти опановували основи стройової, фізичної, вогневої підготовки, а також відвідували теоретичні заняття.
«Вручення курсантських погонів – це справжнє свято для нашого університету. Відсьогодні майбутні поліцейські матимуть 2 тижні для відпочинку перед офіційним початком навчального року», – зауважив Андрій Євгенович.  
Найвідповідальніший момент настав: юнакам та дівчатам вручили курсантські погони.

Відзначили під час урочистостей і найактивніших спортсменів, які здобули призові місця на університетських змаганнях.
Привітали також переможницю вокального конкурсу «Караоке на плацу» – курсантку факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Анастасію Давиденко.  
Завершився захід урочистим маршем курсантів.

Нагадаємо, що у рамках табірного збору курсанти здобули перші навички, необхідні для професії поліцейського. Всього до ДДУВС вступило 486 майбутніх правоохоронців, з яких – 287 хлопців та 199 дівчат з 21 області України.
Відділення зв’язків з громадськістю.