A
A
A

Арсен Аваков обговорив з Беньяміном Нетаньягу питання міграційної політики

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та прем`єр-міністр Держави Ізраїль Беньямін Нетаньягу під час візиту ізраїльського політика до Києва обговорили питання спільних поїздок громадян.

Арсен Аваков заявив, що завдяки спільній і послідовній роботі між двома правоохоронними відомствами наших країн, вдалося вирішити проблему перетину кордону між Україною та Ізраїлем. Міністр внутрішніх справ відмітив, що після підписання Декларації про інтенсифікацію співробітництва, яке відбулося 11 липня, були вирішені проблемні питання при перетині кордону. Він нагадав, що за статистикою Державної прикордонної служби 4,5 тисячі громадян нашої держави отримали відмову про перетин кордону в 2017 році, 3,5 тисячі українці не пропустили в 2018 році, а зараз, за пів року відвідати Ізраїль не змогли 2,5 тисячі українців. В той же час, за минулий рік до України не змогли потрапити 220 осіб, цього року - 716 громадянам Ізраїлю було відмовлено у в`їзді, але з 24 липня жодної відмови з української сторони не було. 

"На сьогоднішній день нам вдалося забезпечити належне ставлення до українських та ізраїльських громадян під час проходження прикордонного та митного контролів, зменшити час очікування зворотних рейсів,  у разі відмови перетину кордону надавати громадянам офіційний документ з причиною відмови", - наголосив Арсен Аваков. 

Своєю чергою, прем`єр - міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу зазначив, що тісне двостороннє співробітництво між МВС України та Ізраїлю, дозволило урегулювати проблеми відмов при перетині кордону.

Крім того, силові відомства активно співпрацюють у питаннях забезпечення безпеки туристів обох країн, протидії незаконного найму та працевлаштування громадян. 

Нагадаємо, в липні Арсен Аваков та міністр внутрішніх справ Ізраїлю Аріє Дері підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва, яка має допомогти подолати кризи у зв’язку з масовою відмовою у в’їзді громадянам обох країн.

Департамент комунікації МВС України