A
A
A

Київщина: Призначено нового керівника поліції Білоцерківщини

Сьогодні, 13 серпня, начальник Головного управління поліції Київської області Андрій Нєбитов представив особовому складу та громаді Білоцерківщини нового керівника поліції району. Ним став екс-заступник керівника карного розшуку обласного управління поліції Черкащини Сергій Ждан.     

Як зазначив Андрій Нєбитов, до підбору кандидатури на цю посаду керівництво Національної поліції України поставилось дуже відповідально. Головний критерій — незаплямована репутація. Тому сьогодні в залі присутній начальник Департаменту карного розшуку НПУ Сергій Тіхонов.

За словами керівника обласної поліції, Сергій Ждан - чесний офіцер, який за час своєї служби не заплямив чесне ім’я правоохоронця. Саме з таким керівником особовому складу Білоцерківського відділу поліції вдасться покращити результати роботи.

«Але найголовніше - це наблизитись до громади. Байдужість до людей і не реагування на повідомлення - це злочин! І цей негатив буде викоренений із поліції!», - наголосив полковник поліції.

На представлення нового керівника прийшли представники місцевих мас-медіа, активна громада міста та району, представники органів місцевого самоврядування. Кожен із присутніх мав можливість задати керівництву поліції питання та отримати на нього вичерпну відповідь.     

Відділ комунікації поліції в Київській області