A
A
A

Столичні поліцейські затримали службовця за отримання неправомірної вигоди

50 тисяч гривень вимагав і отримав начальник служби газифікованих котелень ПАТ «Київгаз» від керівників ОСББ за погодження підключення будинків до газопостачання в опалювальний період.

Незаконні дії 32-річного службовця викрили слідчі столичного главку поліції за оперативного супроводження співробітників київського управління захисту економіки під процесуальним керівництвом прокурати міста Києва.

Поліцейські затримали фігуранта у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання 50 тисяч гривень неправомірної вигоди. За вказану суму посадовець обіцяв керівникам столичних ОСББ безперешкодне проходження щорічної процедури погодження підключення багатоквартирних будинків до газопостачання в опалювальний період.

Наразі у службових приміщеннях однієї з філій компанії проводяться санкціоновані обшуки. Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.   

Відділ комунікації поліції Києва