A
A
A

У Києві поліція викрила двох прокурорів у хабарництві

Фігуранти вимагали 5 тисяч доларів США неправомірної вигоди з директора мережі автозаправних станцій.

Оперативники Управління захисту економіки у м. Києві спільно зі слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за сприяння столичної прокуратури, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, викрили злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди з підприємців столиці, організовану прокурорами Київської місцевої прокуратури № 2.

Встановлено, що двоє прокурорів вирішили отримати 5 тисяч доларів США неправомірної вигоди від директора мережі автозаправних станцій.

За зазначену суму хабаря фігуранти обіцяли не притягувати останнього до кримінальної відповідальності та не втручатися у господарську діяльність АЗС.

До злочинної схеми одержання неправомірної вигоди прокурори залучили ще одну особу у якості посередника.

У четвер, 8 серпня, двох прокурорів Київської місцевої прокуратури №2 та посередника було затримано під час одержання неправомірної вигоди у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. 

Департамент захисту економіки

Національної поліції України