A
A
A

Арсен Аваков: «Інтер» мав кремлівські «темники» проти Турчинова, Яценюка та мене (ФОТО)

Такий висновок можна зробити з оприлюдненого листування громадян РФ Марії Столярової та Леоніда Муравйова, які працювали на телеканалі «Інтер», з їхніми московськими кураторами та керівниками ДНР. Про це сьогодні, 9 серпня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, у серпні 2015 року серед антиукраїнських замовлень, що отримали Столярова та Муравйов, було і завдання організувати хвилю чорного PR проти низки українських політиків.

«Аналіз листування резидентів Кремля виявив головні мішені російської пропаганди. Першим у цьому «темнику» містився пакет брудних матеріалів на Секретаря РНБО Олександра Турчинова», — зазначив глава МВС.

Арсен Аваков додав, що у замовленні також стояли пакети негативу на екс-прем‘єр-міністра України Арсенія Яценюка, на нього як міністра внутрішніх справ України, Голову Комітету ВРУ з питань культури і духовності Миколу Княжицького, а також Голову Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших.

«Таким чином  російські журналісти, які формували інформаційну політику «Інтера», виконували замовлення Кремля», — зауважив Арсен Аваков.

На його думку, мета цієї кампанії — інформаційне знищення тих, кого російське керівництво вважає своїми головними ворогами.

Глава МВС припустив, що подібні замовлення можливо відпрацьовувались і іншими проросійськими засобами масової інформації, які й досі доволі  впевнено почуваються в Україні.

Також Арсен Аваков закликав Нацраду з питань телебачення та радіомовлення «не ховатися та зайняти позицію у цьому питанні».

 

Департамент комунікації МВС України