A
A
A

Релігійні заходи у столиці пройшли безпечно та без порушень

28 липня у Києві пройшли масові релігійні заходи з нагоди 1031-ї річниці хрещення Київської Русі. Поліція злагоджено та професійно спрацювала у дні ходи та провела потужну превентивну роботу. Загалом 27 та 28 липня порушень громадського порядку та провокацій не зафіксовано.

 

 

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий зазначив: «У релігійних заходах з нагоди святкування 1031-ї річниці хрещення Київської Русі взяли участь біля 15 тисяч вірян. Правопорядок забезпечували до 2 тисяч правоохоронців. Заходи в центрі столиці пройшли без порушень громадського порядку».

 

 

Для забезпечення громадського порядку під час хресної ходи залучались всі підрозділи київської поліції. Зокрема, на службу заступали спеціалісти вибухотехнічної служби, кінологи з собаками, спецпризначенці, а також співробітники превентивної комунікації. 

 

 

Для належної координації дій з іншими профільними службами та швидкого реагування на позаштатні ситуації, в цілодобовому режимі працював ситуаційний центр МВС, який займався постійним моніторингом ситуації у місцях проведення масових заходів.

 

 

Окрім забезпечення публічного порядку, правоохоронці також супроводжували вірян до місць їхнього проживання, звідки вони приїхали до столиці. 

 

 

«Такі масові заходи в столиці проходять не в перше і весь особовий склад чітко розуміє відповідальність та поставлені задачі із забезпечення публічної безпеки. Є повна координація та взаємодія зі всіма задіяними підрозділами та службами», - повідомляв начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

 

 

 

Загалом 27 та 28 липня порушень громадського порядку та провокацій не зафіксовано.

 

Департамент комунікації МВС України