A
A
A

Арсен Аваков: Спецпідрозділи НПУ, НГУ та Єдина система авіаційної безпеки МВС заступили на чергування по всій країні

Сьогодні, 20 липня, на чергування 24/7 у регіонах України заступили літаки АН-72 та АН-26, гелікоптери Н225, Н145, Мі-8 Єдиної системи авіаційної безпеки МВС, а також мобільні екіпажі спецпризначенців НПУ та НГУ.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Сьогодні за моїм наказом авіація МВС передислокувала резервні спецпідрозділи Нацполіції та Нацгвардії до віддалених куточків України, щоб ми могли оперативно реагувати на будь-які виклики у день виборів. На усі намагання дестабілізувати ситуацію реакція МВС буде миттєвою", - сказав міністр. 

Перший заступник міністра Сергій Яровий зазначив, що весь особовий склад МВС вже заступив до виконання своїх завдань для забезпечення безпеки на день виборів до Парламенту. 

"Підрозділи НПУ та НГУ вже неодноразово забезпечували безпеку під час виборів. Під час організаційних нарад ми визначили завдання для кожної служби та підрозділу. Особливу увагу приділили роботі вибухових служб та кінологів, групам швидкого реагування. Що стосується спецпризначенців, то вони передислоковані у різні регіони нашої держави, щоб сформувати оперативні резерви", - наголосив Сергій Яровий. 

Голова Національної поліції Сергій Князєв відмітив, що всі правоохоронці повинні працювати виключно у рамках Закону.

"Ми сподіваємось на ваш професіоналізм, ви розумієте, які перед вами виклики. Ви маєте діяти у рамках закону. Наразі резервні підрозділи Нацполіції на території всієї держави прибули на військові або цивільні аеродроми і вибули за місцем тимчасової дислокації для забезпечення завдань, які можуть виникнути під час порушень громадського порядку у день виборів", - сказав Сергій Князєв.

Командувач Національної гвардії Микола Балан наголосив на персональній відповідальності командирів за життя та здоров'я особового складу. 

"Заходи безпеки під час передислокування - це головне. На вас всіх чекають вдома, тому повинна бути повна взаємодопомога між усіма підрозділами МВС", - наголосив Микола Балан.

 

Департамент комунікації МВС України

Фото Микола Анацький