A
A
A

Поліцейські викрили посадовців митниці у створенні "схеми" з розмитненням автотранспорту

У межах кримінального провадження оперативники управління захисту економіки в Вінницькій області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькій за процесуального керівництва військової прокуратури Вінницького гарнізону задокументували корупційну схему розмитнення транспортних засобів.

Було встановлено, що до злочинної схеми причетні начальник одного з митних постів та інші митники. За кожну виставлену митну декларацію суб’єкти господарювання повинні були сплачувати 500 гривень неправомірної вигоди. 

Під час процесуальних заходів правоохоронці задокументували численні факти одержання начальником одного з митних постів винагороди на загальну суму майже 300 тисяч гривень. За певну винагороду останній вирішував питання щодо безперешкодного розмитнення товарів, а саме транспортних засобів.

Сьогодні, 15 липня, під час одержання чергового «траншу» правоохоронці затримали начальника митного посту та його підлеглого.  Правоохоронці вилучили 95 700 тисяч гривень, одержаних у якості неправомірної вигоди. 

На даний час проводяться санкціоновані  обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів.

Начальник митного посту та підлеглий затримані в порядку ст. 208 КПК України. 

Триває слідство.

 

Наталія Калиновська,

Департамент захисту економіки

Національної поліції України

тел.довіри (098) 103-96-59