A
A
A

Вадим Троян: Сили МВС продовжують пильнувати український суверенітет у Станиці Луганській

Не дивлячись на домовленості про розведення армійських сил у Станиці Луганській, всі правоохоронці системи МВС продовжують нести службу в цьому місті та пильнувати порядок.  Крім того, посилено окремі підрозділи.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян під час робочої поїздки до Станиці Луганської.

«Я наголошую, що Станиця Луганська – це українське місто. Незважаючи на відведення військових, поліція, прикордонники, нацгвардійці та фахівці ДСНС несуть службу в посиленому варіанті. Ми посилили поліцейські патрулі додатковими 56 поліцейськими, а також прикордонні наряди на КПВВ», - наголосив Вадим Троян.

Він зазначив, що Станиця Луганська  - це стратегічне місто, яке знаходиться в безпосередній близькості від окупованого Луганська, а значить на правоохоронців покладається відповідальна місія – охороняти та обороняти українців.

«Батальйон поліції «Луганськ 1», нацгвардійці  та прикордонники опинилися на передній лінії. Ми повністю покладаємось на них, оскільки саме вони повинні забезпечити порядок у звільнених українських містах», - заявив він.

Заступник міністра підкреслив, що в Станиці Луганській продовжують працювати сапери ДСНС, які прикладають максимум зусиль для очищення цієї території.

«Війна на сході поставила перед нашими саперами нові виклики. Тільки за попередніми підрахунками на розмінування всієї враженої території Донбасу знадобляться десятки років. Але наші фахівці щодня знешкоджують небезпечні знахідки», - зазначив Вадим Троян.

Нагадаємо, 5 липня 2018 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відкрив у Станиці Луганській оновлений поліцейський відділок.  Він обладнаний новітніми засобами для поліцейських та гвардійців.

Крім того, для розмінування Донбасу в Маріуполі відкрили Центр розмінування ДСНС.

Департамент комунікації МВС України