A
A
A

Іван Стойко: Підрозділи МВС із 15 липня працюватимуть у посиленому режимі

Про це сьогодні, 26 червня, розповів радник міністра внутрішніх справ - голова координаційного штабу МВС Іван Стойко під час брифінгу щодо роботи правоохоронних органів у період виборчої кампанії.

«Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков поставив завдання - з 15 липня перейти на посилений режим роботи всім працівникам органів системи МВС: Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної, міграційної служби та Міністерства внутрішніх справ загалом, до окремого розпорядження», - сказав Іван Стойко.

Радник міністра внутрішніх справ наголосив на готовності до будь-яких викликів щодо забезпечення безпеки під час позачергових виборів до Верховної Ради України.

«До 14 липня окружні виборчі комісії отримують бюлетені. Ми розуміємо свою відповідальність у їх супроводі та охороні. Націлюємо наших правоохоронців на ефективність та готовність до будь-яких викликів. Робимо все, щоб удосконалити їхню роботу. З 10 червня до 5 липня у всіх регіонах країни проводяться тактичні навчання для всіх підрозділів системи МВС. Відпрацьовуються всі ситуації, які можуть виникнути на виборах», - сказав Іван Стойко.  

Департамент комунікації МВС України

ФОТО: Андрій Новицький