A
A
A

Сергій Яровий: Підрозділи МВС виконали завдання по забезпеченню безпеки під час Маршу рівності

До охорони публічної безпеки та порядку залучались підрозділи Нацполіції, ДСНС та Нацгвардії, які супроводжували колону учасників Маршу рівності. Про це сьогодні, 23 червня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«Під час проведення сьогоднішніх масових заходів жодного повідомлення про порушення не зафіксовано. Поліція спільно з Нацгвардією забезпечили достатню кількість сил та засобів, аби взагалі не було ніяких правопорушень», ‑ сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра наголосив на превентивних заходах, які проводились за кілька тижнів до початку сьогоднішньої акції в центрі Києва.

 

«Ми проводили робочі зустрічі з організаторами заходу, визначили межу, за яку не можна було переходити», - сказав він.

Голова Національної поліції Сергій Князєв розповів про затримання групи осіб, яка мала намір вчинити провокації під час маршу рівності.

«Попереджувальні заходи, які проводила Нацполіція, розпочались не сьогодні, а декілька діб тому. У місті та в передмісті Києва була затримана група осіб, яка мала намір вчинити провокацію. Правопорушників затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. З цими особами наразі проводять слідчі дії», ‑ зазначив Сергій Князєв.  

Департамент комунікації МВС України