A
A
A

Італійський суд винесе вирок нацгвардійцю Марківу 12 липня

21 червня і 5 липня суд заслухає сторону захисту, а 12 липня, як очікується, - винесе вирок.

24 травня в Павії відбулося чергове засідання у справі Марківа, під час якого прокурор попросив визнати українця винним у співучасті в умисному вбивстві італійського репортера Андреа Роккеллі біля Слов'янська в 2014 році з мірою покарання у вигляді 24 років позбавлення волі.

У той же час він запропонував врахувати відсутність судимостей у Марківа і його хорошу поведінку під арештом і скоротити термін ув'язнення до 16 років, але додати 1 рік за посягання на вбивство французького репортера, який був у зоні бойових дій разом з Роккеллі.

Наступне засідання у справі Марківа відбудеться 14 червня, на ньому будуть розглядатися доводи цивільних позивачів.

21 червня і 5 липня суд заслухає сторону захисту, а 12 липня, як очікується, - винесе вирок.

Віталій Марків  був затриманий в Італії влітку 2017 року за інспірованим звинуваченням у причетності до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі 24 травня 2014 року під час бойових дій сил АТО із бойовиками-сепаратистами І.Гіркіна у місті Слов’янськ Донецькоі області. 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков брав участь у судовому засідання 17 травня 2019 р. Він висловив підтримку нашому військовослужбовцю і надав всі необхідні докази його невинуватості.

Детальніше про перебіг судового засідання читайте у блозі директора департаменту комунікацій МВС Артема Шевченка Італійська феміда проти українського гвардійця на користь Росії. Чим завершиться суд над Віталієм Марківим?

За матеріалами LB.ua