A
A
A

Сергій Князєв: Співпраця з кримінально-виконавчою службою зробить протидію злочинності ефективнішою

Сьогодні, 24 травня, відбулася міжвідомча робоча зустріч між керівниками кримінальної поліції України та Державної  кримінально-виконавчої  служби з усіх регіонів держави.  

Захід відбувся під головуванням очільника Нацполіції Сергія Князєва за участі першого заступника Голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна та першого заступника начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Володимира  Мелюхова, а також керівників оперативних підрозділів Нацполіції та міжрегіональних управлінь Державної кримінально-виконавчої служби.

За словами глави Нацполіції Сергія Князєва, оперативна та ефективна робота з протидії злочинності можлива за умови тісної співпраці між двома відомства. Завдяки спільним діям оперативників поліції та співробітників пенітенціарних установ розкрито низку убивств, розбійних нападів та крадіжок. Однак навіть перебуваючи в місцях позбавленні волі зловмисники намагаються впливати на криміногенну ситуацію, як в державі, так й і поза її межами. Зокрема, це стосується і наркозлочинності.

«Тому співпраця між нашими відомства є досить важливою. Відтак сьогодні ми поділимося нашим досвідом з протидії наркозлочинності та розробимо дієвий алгоритм  взаємодії між нашими відомствами»,- сказав Сергій Князєв.

Він додав, що Нацполіція вийшла на новий рівень з протидії наркозлочинам. Зокрема, оперативниками проведено низку масштабних спецоперацій. В результаті яких поліцейські  викрили  та затримали наркоділків з партіями героїну, які обраховуються в тоннах. Відтак українські поліцейські з початку року вже ліквідували низку потужних каналів надходження  наркотиків до Європи.

«Вперше в історії  ми вийшли на такі об’єми вилучення героїну. Іноземні колеги з Інтерполу запрошують нас та просять поділитися досвідом організації роботи з протидії наркозлочинам. Саме наступного тижня у Польщі відбудеться 47–ма Європейська регіональна конференція Інтерполу. На захід нас запрошують  вже не лише в якості слухачів, а й пропонують виступити та поділитися досвідом з протидії наркозлочинності»,- повідомив Сергій Князєв.

Департамент комунікації

Національної поліції України