A
A
A

Авіація ДСНС отримає ще один спеціальний пожежний літак

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження програми підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення ДСНС сучасною авіаційною технікою».

Сьогодні, 22 травня, відповідне рішення підтримали на засіданні Уряду.

Це дозволить  придбати ще один сучасний пожежний літак АН-32П. Поповнення авіаційного парку ДСНС дозволить оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації. Також це надасть можливість рятувати життя людей, оновити авіапарк та значно зменшить  матеріальні збитки.

Новий літак буде залучено до чергування в Єдиній системі авіаційної безпеки та цивільного захисту з пошуку та рятування, а також для роботи в акваторіях Чорного та Азовського морів. А у пожежонебезпечний період забезпечить чергування та запобігання лісовим пожежам в Україні.

Варто зазначити, що Ан-32П – універсальний літак пожежної служби. Він може підняти на борту близько 30 пожежників зі спеціальним спорядженням, а також 8 тон води чи іншої рідини для гасіння пожежі.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що для завдань Державної служби із надзвичайних ситуацій та Нацгвардії планується закупівля літаків серії АН-74, АН-32 (П) та новітні АН-178.

 

Департамент комунікації МВС України