A
A
A

Луганщина: бойовики знову обстріляли мирну територію

Сьогодні, 17 травня о 7.30 бойовики так званої "ЛНР" обстріляли м. Золоте Попаснянського району на Луганщині, снаряд влучив у житловий будинок. Про це повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

За словами Сергія Князєва, цей обстріл став ще одним "нагадуванням для тих, хто думає, що війна закінчилася і терористи не стріляють по домівкам наших людей".

"О 07.30 приліт реактивного снаряду в жилий будинок у місті Золоте Попаснянського району на Луганщині. Родині, яка мешкає в цьому будинку, дивом пощастило: в момент обстрілу чоловік і дружина були у дворі. В цьому місті зараз мешкає майже 10 тисяч людей, у яких так починається ранок. Поліцейські на місці. Виконують свою роботу: рятують людей, розбирають завали", - повідомив Сергій Князєв.

Наразі на місці події працюють співробітники слідчо-оперативної групи Головного управління та Попаснянського відділу поліції разом з вибухотехніками. Правоохоронці документують факт обстрілу та встановлюють, з якого виду озброєння був здійснений обстріл.

Відділ комунікації поліції Луганської області,

Департамент комунікації Національної поліції України