A
A
A

Арсен Аваков бере участь у суді на захист гвардійця Віталія Марківа

Чергове судове засідання пройде сьогодні, 17 травня, у місті Павія (Італія). 

 

Буде допитано свідків захисту: в.о. командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Миколу Балана і чотирьох співслужбовців-гвардійців Віталія Марківа.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков так само буде присутній у залі суду для того, щоб висловити підтримку нашому військовослужбовцю і надати всі необхідні докази його невинуватості.

«Я впевнений у невинуватості Віталія Марківа і саме тому я сьогодні тут. Не дивлячись на те, що у нас в Україні припинила існування парламентська коаліція і у понеділок інавгурація Президента України. Для нас це важливо. Це наш солдат і ми його не залишимо. Я з повагою ставлюся до італійського суду, я тут не для того, щоб тиснути, а для того, щоб надати інформацію. І міністерство внутрішніх справ, і міністерство закордонних справ Італії сприяють цьому візиту», - підкреслив Арсен Аваков.  

Нагадаємо, Віталій Марків  був затриманий в Італії влітку 2017 року за інспірованим звинуваченням у причетності до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі 24 травня 2014 року під час бойових дій сил АТО із бойовиками-сепаратистами І.Гіркіна у місті Слов’янськ Донецькоі області. 

Захист підсудного відкидає всі звинувачення і наполягає на невинуватості українського військовослужбовця.

 

 

Департамент комунікації МВС України