A
A
A

Наразі в Одесі масові акції проходять спокійно, в них беруть участь 200 осіб, - Сергій Яровий

Станом на зараз в Одесі на Куликовому полі акції проходять спокійно, ніяких повідомлень про замінування не було. Про це під час брифінгу в Одесі заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«Як бачите, у нас на дану хвилину все спокійно, ніяких повідомлень про мінування не було. Ми розуміємо всі виклики, тому організували роботу одеської поліції, також прибули придані сили Національної гвардії та патрульної поліції», - сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра додав, що місце проведення заходу було взято під охорону та обстежено вибухотехніками з 7 години ранку 2 травня.

«Ми задіяли 2,5 тис. правоохоронців, оскільки розуміли, що деякі сили будуть намагатися дестабілізувати ситуацію. Ми враховували всі ймовірні випадки, які можуть бути і тому ми тут всі на місці», - сказав Сергій Яровий.

Сергій Яровий додав, що також на території Одеси створені мобільні групи, в тому числі спецпідрозділи, які будуть діяти виходячи з обстановки, яка буде складатися. Поліція з вчорашнього дня запровадила  контроль на в’їзд у місто, на стаціонарних та додаткових постах проводиться ретельна перевірка транспортних засобів.

Нагадаємо, сьогодні п’ята річниця трагічних подій в Одесі.

Департамент комунікації МВС України