A
A
A

Валерій Сокуренко став новим очільником поліції Харківщини

Головне управління Національної поліції в Харківській області очолив генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. 

Сьогодні, 25 квітня, нового очільника поліції регіону представили перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Від імені міністра внутрішніх справ Сергій Яровий висловив подяку за службу Олегу Беху, який керував поліцією Харківщини протягом майже двох років. 24 квітня він очолив Головне управління Національної поліції в  Одеської області.

«Користуючись нагодою, хотів би подякувати поліції Харківщини за чудову роботу під час виборчої кампанії. А також переконаний, що новий очільник поліції області – лише посилить вашу команду», - сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що новий очільник області зможе продовжувати раніше розпочаті реформи, а після досвіду роботи на новій посаді, покращити рівень підготовки поліцейських у навчальних закладах МВС.

«Наказом № 421 від 24 квітня 2019 року начальником Головного управління Національної поліції в Харківській області призначити, за узгодженням з міністром, бо ми перевели офіцера з апарату МВС, генерала третього ранку Сокуренка Валерія Васильовича.  Ми прийняли рішення призначити генерала Сокуренко керівником поліції області, адже ми бачимо його здобутки на ниві ректора університету внутрішніх справ. На новій посаді він зможе закріпити розпочаті реформи поліції. А згодом і покращити підготовку у вищих навчальних закладах МВС», - зазначив Сергій Князєв.  

Своєю чергою Валерій Сокуренко наголосив, що неодноразово співпрацював з поліцією області, коли очолював Харківський університет внутрішніх справ. Тому, впевнений, що робота буде плідною.

«Для мене велика честь сьогодні стояти перед колективом Головного управління поліції в Харківській області. Харківський університет був у складі одного гарнізону з управлінням поліції, тому ми неодноразово співпрацювали. Я прикладу максимум зусиль, щоб харківська поліція ще краще працювала та виконувала поставлені перед ними завдання»,  - сказав  Валерій Сокуренко.

Колишній очільник поліції області Олег Без подякував всім колегам за попередню роботу.

«Вчора я вже був представлений в Одеській області. Але я хотів би подякувати всім за плідну  спільну роботу. Ми розкривали велику кількість резонансних злочинів та кожного дня доводили, що Харківщина – безпечний регіон», - зазначив Олег Бех.  

Валерій Сокуренко на службі в органах внутрішніх справ з грудня 1992 року. 

У 1998 році був призначений на посаду заступника начальника факультету підготовки кадрів кримінальної міліції зі стройової частини Національної академії внутрішніх справ України. Згодом – заступник начальника факультету підготовки кадрів оперативних служб по службі НАВС.

З 2002 р. – заступник начальника навчально-наукового інституту підготовки кадрів оперативних служб міліції по службі Національної академії внутрішніх справ.

У березні 2003 року був призначений проректором Національної академії внутрішніх справ по службі, з вересня 2014 року – проректор Національної академії внутрішніх справ.

З листопада 2015 року – ректор Харківського національного університету внутрішніх справ.

 

Департамент комунікації МВС України