A
A
A

Сім’ї загиблих бійців АТО/ООС вирушили на реабілітацію до Туреччини

На запрошення Посольства Туреччини в Україні члени сімей загиблих учасників АТО/ООС вирушили на відпочинок до міста Анталія Турецької Республіки. Поїздку заплановано з 18 по 25 квітня. До складу групи, яка нараховує 200 осіб, увійшли 33 особи із числа родин загиблих працівників органів системи МВС.

За час існування програми, вже більше ніж 700 родичів загиблих бійців безкоштовно відпочили в Туреччині. Цього року до групи з 200 осіб увійшли сім'ї тих службовців НГУ, ДСНС, ДПСУ, Нацполіції, ДМС, а також ЗСУ та СБУ, які віддали своє життя за Україну.

Перед відправленням з сім‘ями загиблих зустрілися Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере, заступник міністра оборони Анатолій Петренко та начальник управління у справах учасників АТО Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Олексій Ботнаренко.

«Туреччина бачить в Україні величезну людську трагедію. Ми хочемо розділити ваші втрати, тому кілька років тому розпочали таку програму.  Дорогі гості з України відчують, що наші держави схожі менталітетом», - наголосив Посол.                        

У свою чергу Анатолій Петренко зазначив, що ця гуманітарна акція є дуже важливим важелем у справі соціально-психологічної реабілітації членів сімей загиблих. Саме такими кроками зміцнюється дружба та співпраця між Україною та Туреччиною.

Департамент комунікації МВС України