A
A
A

Арсен Аваков: МВС ініціює зустріч зі штабами кандидатів у Президенти щодо дебатів

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у кожного штабу кандидатів у Президенти своє бачення проведення дебатів на стадіоні «Олімпійський». Щоб уникнути провокацій і провести захід безпечно, МВС запросило до себе представників кандидатів у Президенти для напрацювання спільних шляхів забезпечення порядку.

«Ми розуміємо, що в кожного штабу своє бачення ситуації, тому ми прийняли рішення сьогодні, 17 квітня, о 17 00 провести зустріч з представниками штабів, щоб знайти напрацювати безпечну схему проведення дебатів», - сказав Арсен Аваков.

Міністр відмітив, що на стадіоні очікується до 60 тисяч українців, які прийдуть підтримати своїх кандидатів, тому планується залучити до 10 тисяч правоохоронців.

«Працівникам системи МВС доведеться працювати як ззовні, так і всередині стадіону, цим можна пояснити таку кількість правоохоронців», - зазначив він.

«Крім того, буде заповнена вся фан-зона. Ми будемо безпечно розміщати потоки людей. Звісно, буде перевірка на металошукачах та огляд. І я прошу всіх з розумінням поставитись до заходів безпеки», - наголосив Арсен Аваков.

Також він підкреслив, що МВС залишається аполітичним. 

"Хочу ще раз підкреслити, що МВС не підтримуємо на цих виборах жодного з кандидатів, так само як і міністр внутрішніх справ. Ми підтримуємо вибір українців, аби він був зроблений чесно та був захищений",  - зазначив міністр. 

Міністр внутрішніх справ сьогодні проінспектував стадіон "Олімпійський" і провів там нараду з силовиками. 

 

 

 

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрій Новицький 

Юлія Бабіч