A
A
A

Арсен Аваков нагородив кращих працівників карного розшуку

Сьогодні, 15 квітня, відбулося нагородження з нагоди Дня працівника карного розшуку.

«Сьогодні я хочу говорити про команду, яка тут працює. Команда – в основі якої досвід. Розшук – це школа для кожного поліцейського та відповідальність. Кожен із вас є носієм цієї традиції, не залежно від того: ви працюєте тут два роки чи 20», - наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він також підкреслив, що наразі поліція має високий рівень довіри у суспільства.

«У нас змінюється світ, з’являються нові завдання та технології. Вже не працюють старі механізми. Кожен із вас пройшов непростий шлях та підготовки. Кожен із вас тут за покликанням і за це люди вам вдячні. Довіра людей – це фундамент вашої роботи. А ви є ядром та серцем поліції. Ви не можете зрадити цим цінностям, і маєте тримати цей рівень. Вітаю кожного із вас», ‑ зауважив міністр.

Своєю чергою, глава Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що наразі в карному розшуку працює 11 тисяч правоохоронців. За роки незалежності загинув 71 працівник.

«Для більшості розшук це життя та система цінностей та пріоритетів. За кожним злочином має іти покарання. Ми ‑ колектив і команда однодумців, де кожен страхує та прикриває друзів, іноді коштом власного життя. Професія оперативна – така, коли не часто чуєш слова вдячності. Де кожен затриманий злочинець – це врятоване життя. І заради цього нам варто працювати. Я дякую усім за роботу», ‑ сказав Сергій Князєв.

Відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ України «Вогнепальна зброя», медалі «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ-го ступеня, Подяки Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, а також цінні подарунки та Почесні грамоти Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України отримали 67 працівників карного розшуку.

Департамент комунікації МВС України