A
A
A

Сергій Яровий: Ми закликаємо штаби обох кандидатів утриматись від радикальних закликів проти опонентів, аби уникнути штучних провокацій

Напередодні дебатів між кандидатами у Президенти та другого туру голосування МВС проведе консультації з представниками обох штабів щодо заходів безпеки. Про це сьогодні, 13 квітня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

За його словами, під час масових заходів в останній тиждень перед голосуванням, які заплановані обома штабами, МВС посилить заходи безпеки та збільшить кількість правоохоронців.

«У разі, якщо дебати все ж таки пройдуть на НСК «Олімпійський», організатори та глядачі мають бути готові до посилених заходів безпеки та перевірок, а також заборони проносити зброю, навіть за наявності документів на неї, та інших предметів, що можуть бути небезпечні для оточуючих. Окрім цього, ми проведемо низку зустрічей із представниками обох штабів, аби «групи підтримки» кандидатів уникали образливих висловлювань і провокативних плакатів в бік опонентів», - зазначив Сергій Яровий.

Він додав, що МВС буде працювати у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами.

«Ми підходимо до завершальної фази виборчого процесу і атмосфера у суспільстві – напружена. В інформаційному просторі підігріваються настрої відкритої ворожнечі між кандидатами, тому наше завдання – попередження таких ситуацій. Ми закликаємо обидві політичні сили бути лояльними та толерантними один до одного і головне - не розхитувати ситуацію напередодні другого туру виборів», - зазначив Сергій Яровий.

Також перший заступник міністра внутрішніх справ закликав керівників правоохоронних підрозділів тісно взаємодіяти з представниками громадськості та роз'яснювати їм неприпустимість порушень громадського порядку та безпеки громадян.

«Обов'язково проводити постійну роботу з громадськими організаціями – прихильниками різних політичних сил. Спілкуватися та наголошувати, що є межа, за яку не можна переступати. У разі, якщо хтось перейдете цю межу - будемо діяти жорстко та законно», - підкреслив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Департамент комунікації МВС України