A
A
A

Вадим Троян: МВС не отримувало звернень від осіб, які б вбачали в епізодах «Слуга народу» загрози для власного життя та здоров’я

У разі, якщо такі заяви надійдуть, вони отримають правову оцінку та реакцію як від Міністерства внутрішніх справ України, так і від Національної поліції України. Про це сьогодні, 12 квітня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, відповідаючи на питання щодо порушення кримінальної справи за фактом публікації в інтернеті відео, на якому одного з кандидатів в президенти нібито збиває вантажівка.

«Основне завдання поліції – це профілактика злочинності, попередження злочину. Станом на сьогодні ані МВС, ані Національна поліція України не отримували жодних заяв та повідомлень від громадян, які побачили у епізодах телесеріалу «Слуга народу» загрози для власного життя та здоров’я. У разі, якщо такі повідомлення надійдуть, вони будуть зареєстровані відповідно до норм чинного законодавства та отримають оцінку правоохоронного органу», - зазначив Вадим Троян, додавши, що за поширеною інформацією про такі загрози штабом кандидата у Президенти України Володимира Зеленського відкрито кримінальне провадження за ст. 346 «Погроза або насильство щодо державного або громадського діяча» Кримінального кодексу України.

Вадим Троян також повідомив, що під час виборчого процесу з 1 грудня 2018 року Національною поліцією зареєстровано більше 8,4 тис. випадків порушень виборчого процесу, відкрито 365 кримінальних проваджень та складено 756 адміністративних протоколів.

Департамент комунікації МВС України