A
A
A

МВС: жодної зброї і предметів, які можуть завдати шкоду на «Олімпійському»

Про це вчора, 11 квітня, заявив директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко у своєму коментарі для Громадського щодо заходів безпеки під час дебатів на НСК «Олімпійський».

Він повідомив, що у разі, якщо на НСК «Олімпійський» відбудуться передвиборчі дебати, МВС планує залучити безпрецедентну кількість правоохоронців та закликає охочих бути присутніми на дебатах не брати із собою зброю.

«Ми будемо працювати над забезпечення правопорядку і безпеки загалом, а тим паче під час дебатів на «Олімпійському», якщо вони будуть у такому незвичному і доволі оригінальному і ризикованому форматі, що може бути вперше... МВС має бути готовим, ми готуємось незалежно від цього», - сказав Артем Шевченко.

Він також наголосив, що у поліції є багатий досвід роботи на цьому об'єкті, але оскільки подібний захід буде проводитись вперше, МВС залучить безпрецедентну кількість правоохоронців.

«Якщо справді дебати будуть на стадіоні, наш заклик: жодної зброї і жодних предметів, які можуть бути використанні як зброя для завдання шкоди будь кому. Будуть дуже жорсткі, глибокі фільтраційні заходи під час заходу на стадіон, і не дивуйтеся великій кількості правоохоронців, які, можливо, будуть і в більшій кількості, ніж це було під час Ліги чемпіонів».

Правоохоронці будуть розташовані у більшій кількості локацій і зон.  Поверхневі перевірки під час фільтраційних заходів громадян на вході до об’єкту будуть глибші і ретельніші. 
МВС України закликає ставитися до підвищених заходів безпеки із розумінням, не провокувати правоохоронців на конфлікти, пам’ятайте - вони поза політикою.
Забороняються предмети, які можуть бути використані для нанесення шкоди собі чи іншим особам (усі види піротехніки, димових і газових пристроїв, метальних предметів тощо). Особливо МВС попереджає не брати зброю, навіть легальну і не заборонену законом.

Нагадаємо, Національний спортивний комплекс «Олімпійський» отримав запити на проведення дебатів 14 і 19 квітня від уповноважених представників кандидатів у президенти.

Департамент комунікації МВС України

за матеріалами «Громадське»