A
A
A

Арсен Аваков: Правоохоронці перед другим туром продовжують фіксувати підкуп виборців

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що правоохоронці продовжують фіксувати і припиняти роздачу грошей для голосування за одного з кандидатів на пост президента України.

"Продовжуємо фіксувати роздачу грошей, "сітки". Ми їх припиняємо, думаю, що успішно. Наприклад, вчора це було в Чернігівській області. На Київщині тривають, в Василькові, слідчі дії. Я думаю, що там до другого туру справа дійде до оголошення підозри винним", - сказав глава МВС в кулуарах Київського безпекового форуму в четвер.

При цьому він відмовився уточнювати, про кого саме з кандидатів йдеться: "Я не буду називати кандидата, але я думаю, що ви і так прекрасно це побачите в інформаційних повідомленнях".

За його словами, сили правоохоронців зосереджені на тому, щоб забезпечити проведення другого туру президентських виборів в рамках закону.

"Є організаційні ризики, пов'язані з переформуванням заново комісій. Сподіваюся, що по цих організаційних ризиках ЦВК і ми відпрацюємо", - зазначив він.

Глава МВС уточнив, що спецгрупи Національної поліції будуть спрямовані на окремі виборчі дільниці.

"Там, де спостерігачі зафіксували аномальну явку, аномальне голосування за одного з кандидатів, ми направляємо спецгрупи Національної поліції для того, щоб ці ділянки були під великим контролем", - розповів Арсен Аваков.

 

За матеріалами «Інтерфакс Україна»