A
A
A

У Вінниці під час одержання «відкату» поліція затримала посадовця облдержадміністрації

Оперативники управління захисту економіки у Вінницькій області Нацполіції спільно з слідчими обласної поліції за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури викрили одного із керівників структурного підрозділу обласної державної адміністрації у хабарництві. Посадовець вимагав майже 180 тисяч гривень неправомірноївигоди за підписання актів виконаних робіт.

Правоохоронці зібрали матеріали протиправної діяльності посадовця Вінницької ОДА, який налагодив систему отримання «відкатів» від суб’єктів господарювання.

В ході слідства було встановлено, що кошти фігурант вимагає та отримує від представників комерційних структур, які є переможцями тендерів на проведення робіт за бюджетні кошти. Сума неправомірноївигоди складала 10% від суми перерахованих коштів по актах виконаних робіт.

Керівника структурного підрозділу обласної державної адміністрації затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Предмет неправомірної вигоди вилучено.

Слідчим відділом ГУНП у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Департамент захисту економіки

Національної поліції України