A
A
A

В Полтавській області невідомі напали на поліцейського, який охороняв виборчу дільницю

В ніч після виборів, по всій Україні сталося декілька резонансних подій. Так, в місті Лубни Полтавської області, поліцейському Лубенського ВП невідомі нанесли тілесні ушкодження.  
Діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс, садна тім'яної ділянки. 
Останнього госпіталізовано до неврологічного відділення Лубенської КЦМЛ.
Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ст. 345 ч. 2 КК України.

В Тячівському районі Закарпатської області автомобіль, який перевозив бюлетені, потрапив у ДТП, в нього в'їхав нетверезий водій. В результаті аварії, голова комісії отримала тілесні ушкодження та доставлена до РЛ м. Тячів для медичного обстеження. Члени комісії в супроводі працівника поліції доставили бюлетені на іншому транспортному засобі до ОВК м. Тячів Закарпатської області.

В Київській області, в селі Панфили невідомий проник на територію виборчої дільниці. Його затримали поліцейські, які несли службу на дільниці, та доставили додому. Але чоловік на цьому не вгамувався. Він вчинив сварку з дружиною, яка, своєю чергою, зателефонувала знайомому, щоб той допоміг заспокоїти чоловіка. Товаришем дружини виявився член виборчої комісії. Він прийшов на прохання жінки, але отримав два ножових поранення в область верхнього плечового стегна. Наразі чоловік знаходиться в лікарні. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ст. 296 (Хуліганство)

В Житомирській області в ході суперечки, член виборчої комісії застосував фізичну силу проти поліцейського. 

 

Департамент комунікації МВС України