A
A
A

Іван Варченко: «Поліцейські зроблять все, щоб забезпечити чесні та прозорі вибори»

Про це сьогодні наголосив радник Міністра внутрішніх справ України під час проведення робочої наради з керівництвом поліції Одещини та інших силових структур області.

Під час заходу обговорювалися питання ролі правоохоронців під час виборів Президента України.

Іван Варченко акцентував увагу присутніх на тому, що працівники поліції повинні негайно реагувати на будь-які порушення виборчого законодавства. «Нам важливо зараз запобігти підкупу виборців, незаконному фінансуванню виборчої кампанії та іншим порушенням», - сказав він. 

У свою чергу, керівник поліції Одещини Дмитро Головін зазначив, що поліцейські повністю готові до несення служби під час виборів. «На кожній виборчій дільниці будуть нести службу по два працівника поліції. Загалом по всій Одеській області чергуватимуть 87 слідчо-оперативних груп для своєчасного реагування на виклики. Крім того, створено спільні групи поліцейських та Нацгвардійців, які у разі ускладнення ситуації будуть готові реагувати на правопорушення», - розповів він.

Також Дмитро Головін повідомив, що з 16 березня для посилення прикордонної зони регіону та попередження порушень міграційного законодавства починається операція «Мігрант». «Поліцейськими, прикордонниками та працівниками СБУ відпрацьований алгоритм спільних дій для уникнення ситуацій, які можуть призвести до зриву виборів», - сказав він.

Підбиваючи підсумки наради, Іван Варченко підкреслив: «Ми щиро сподіваємося, що спільними зусиллями зможемо запобігти всім загрозам та критичним моментам, які зараз прогнозуємо. Поліція займає чітку позицію – забезпечити проведення прозорих виборів Президента України».

Відділ комунікації поліції в Одеській області