A
A
A

Правоохоронці заступили на охорону правопорядку під час заходів у Києві (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Акції відбуваються у різних районах столиці. Про безпеку учасників дбають 700 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії.

Сьогодні у Києві заплановано 14 заходів, участь у яких візьмуть місцеві жителі і гості столиці.

Поліцейські звертаються до учасників із проханням звертати увагу на підозрілих осіб, дотримуватися встановлених правил поведінки та сприяти правоохоронцям у забезпеченні порядку.

ОНОВЛЕНО

Біля Адміністрації Президента України учасники колони намагалися клеїти наліпки на шоломи поліцейських, застосували піротехніку та спробували прорвати кордон правоохоронців. Активістів закликали не порушувати порядок, працювали співробітники поліції діалогу. На цей час ситуація спокійна. Поліцейські та військовослужбовці продовжують нести службу у центральній частині столиці.

ОНОВЛЕНО на 16:00

У результаті сутички біля Адміністрації Президента України постраждало двоє поліцейських і нацгвардієць. Одного правоохоронця з хімічним опіком очей госпіталізували, іншим надано медичну допомогу на місці. Слідчі Печерського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Києва