A
A
A

Поліція Києва перевіряє інформацію про встановлення невідомого технічного обладнання біля офісу кандидата у Президенти Володимира Зеленського

На місці події працює слідчо-оперативна група. Про це сьогодні, 4 березня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Поліція Києва виявила під офісом кандидата в Президенти Володимира Зеленського елементи апаратури прослуховування. Ведеться розслідування», - сказав міністр внутрішніх справ.

До Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення про невідому коробку на даху будівлі по вулиці Білоруській.

Коли правоохоронці прибули на місце події, до них звернувся охоронець кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Він розповів,  що на даху житлового будинку невідомі особи встановлювали підозрілі предмети.

Працівники вибухотехнічної служби ретельно перевірили ці предмети, небезпеки для життя людей вони не становлять. Слідчо-оперативна група Шевченківського управління поліції проводить огляд місця події та вилучає обладнання. Інформація про знахідку передана в органи прокуратури та Службу безпеки України. 

Відомості зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Шевченківського управління поліції. Вирішується питання щодо надання правової кваліфікації події.

Департамент комунікації МВС України