A
A
A

Поліція встановила особу, яка погрожувала кандидату у Президенти В. Зеленському

Зловмисницею виявилася 26-річна мешканка Львівської області. За словами підозрюваної, вона робила це, бо підтримує іншого кандидата. Головним слідчим управлінням Національної поліції України за фактом відкрито кримінальне провадження. 

21 лютого до Національної поліції України надійшла заява від кандидата у Президенти В.Зеленського. Він повідомив,повідомив, що на його мобільний телефон надходять повідомлення з погрозами. 

За даним фактом слідчими Головного слідчого управління Нацполіції було відкрито кримінальне провадження за ст. 129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

У ході слідчих дій поліцейські встановили, що погрози кандидатові з телефону свого батька надсилає мешканка Львівської області, 1992 року народження. Поліцейські вилучили телефон, з якого надходили повідомлення з погрозами. За словами підозрюваної, вона робила це, бо підтримує іншого кандидата. 

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що прямий обов’язок поліції – забезпечення чесних виборів в умовах повної аполітичності. 

Департамент комунікації Національної поліції України