A
A
A

Вибори 2019: За минулу добу поліцейські відкрили 5 кримінальних проваджень

Поліцейські продовжують фіксувати та розслідувати правопорушення, пов’язані з виборчими процесом.

Упродовж минулої доби на території держави зареєстровано + 74  повідомлення про події, пов’язані з виборами. З них: у Вінницькій і Харківській областях – по 9, місті Київ – 8, Дніпропетровській та Одеській – по 6, Волинській – 5, Львівській, Черкаській і Чернігівській – по 4, Донецькій, Миколаївській і Сумській – по 3, Кіровоградській, Луганській і Полтавській – по 2, Запорізькій, Київській, Тернопільській і Чернівецькій областях – по 1.

Органами поліції складено 4 адміністративні протоколи (місто Київ – 2, Житомирська та Херсонська області – по 1).

Усього з початку виборчого процесу територіальними органами Національної поліції зареєстровано 1658 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Здебільшого, зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією – 1072, підкупом виборців – 121, пошкодженням майна – 28 і хуліганством – 24.

Загалом за вказаними фактами відкрито 74 кримінальні провадження. З них: 38 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, а 36 – з проведенням передвиборної кампанії. Складено 389 адміністративних протоколів. Працівники поліції перевіряють 366 повідомлень згідно Закону України «Про звернення громадян».

Правоохоронці продовжують документувати всі обставини учинених злочинів для завершення досудового розслідування, направлення проваджень до суду і притягнення винних осіб до відповідальності.

Департамент комунікації МВС України