A
A
A

Поліція Дніпропетровщини зареєструвала 99 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства

Лише за добу на спецлінію «102» надійшло 9 повідомлень громадян про ймовірні порушення виборчого законодавства. З початку передвиборчого процесу зареєстровано 99 таких звернень. Це свідчить про довіру населення до поліції та покладену на поліцію відповідальність перевіряти кожну заяву й надавати належну правову оцінку виявленим фактам. Про це сьогодні повідомив начальник Управління превентивної діяльності поліції в Дніпропетровській області Максим Очеретяний. 

На сьогодні до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 2 кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 160 Кримінального Кодексу України (Підкуп виборця) у м. Дніпро та м. Нікополь. 

Також з 31 грудня 2018 року поліцейські склали 17 протоколів за фактами виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять передбачених законом вихідних даних (ст. 213-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та вилучили 700 агітаційних листівок.

Крім цього, поліція забезпечує публічну безпеку та порядок під час масових заходів за участі кандидатів у Президенти України, під час яких ефективно працюють групи превентивної комунікації.

«Ми працюємо у співпраці з населенням та громадськими організаціями, задля попередження та припинення неправомірних дій», - розповів Максим Очеретяний. 

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області