A
A
A

Працівники об’єктів, на яких будуть розміщені виборчі дільниці, пройдуть інструктажі з питань пожежної і техногенної безпеки

Держслужба з надзвичайних ситуацій спланувала заходи щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події під час виборчої кампанії. Про це повідомив голова Служби Микола Чечоткін під засідання колегії Міністерства внутрішніх справ сьогодні, 28 січня.

“У системі ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. У разі ускладнення оперативної обстановки можливе посилення сил і засобів ДСНС до 13 тис. чоловік і 3 тис. одиниць техніки. На випадок виявлення вибухонебезпечних предметів у місцях проведення виборів передбачається чергування піротехнічних розрахунків загальною чисельністю 125 чоловік та 50 одиниць техніки. Для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та проведення екстреної медичної евакуації сплановано чергування 9 повітряних суден ДСНС”, - уточнив голова ДСНС.

Микола Чечоткін також зазначив, що з урахуванням досвіду, отриманого під час проведеного у грудні 2018 року тактико-спеціального навчання МВС, на місцях уточнюється порядок спільних дій територіальних органів ДСНС з Нацполіцією та Нацгвардією.

Крім того, представники виборчих комісій та обслуговуючий персонал об’єктів, на яких будуть розміщені виборчі дільниці, пройдуть інструктажі з питань пожежної і техногенної безпеки.

За матеріалами прес-служби ДСНС України