A
A
A

Запорізькі гвардійці отримали ключі від 30 квартир (ФОТО, ВІДЕО)

Арсен Аваков в Запоріжжі передав ключі від 30 квартир гвардійцям в рамках програми забезпечення житлом бійців НГУ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 4 грудня, передав запорізькім нацгвардійцям ключі від 30 квартир в рамках початку великої програми забезпечення житлом військовослужбовців Національної гвардії.

«Ми живемо в час випробувань та напруги, коли всій країні складно і вся країна покладається на вас – Національну гвардію, Збройні сили, Національну поліцію. В цьому році прийнято складний бюджет. Бюджет, в рамках якого держава майже третину своїх доходів витрачає на обслуговування зовнішніх боргів. І у нас тисячі завдань. Але держава визначила найголовніше і забезпечення Національної гвардії в числі цих завдань», - сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС підкреслив, що вже з 1 січня 2019 року заробітна плата бійця Нацгвардії буде підвищена на 30%.

«Також в 2019 році буде реалізовано цілий ряд додаткових програм для Національної гвардії, в тому числі забезпечення гвардійців житлом. В рамках початку цієї програми ми вручаємо перші 30 квартир і це лише початок шляху», - підкреслив Арсен Аваков.

Як раніше заявляв Арсен Аваков, в 2019 році також почне діяти велика мотиваційна програма для поліцейських та рятувальників. В рамках цієї програми, заробітна плата співробітників поліції та ДСНС також буде підвищена на 30% і запрацює програма фінансового лізингу.

Департамент комунікації МВС України 

Фото Юлії Бабич