A
A
A

МВС розширює співпрацю з Японським агентством міжнародного співробітництва (ФОТО)

Про це йшлося сьогодні, 3 грудня, під час зустрічі заступника міністра внутрішніх справ Тетяни Ковальчук з постійним представником Японського агентства міжнародного співробітництва в Україні Такаакі Кавано.

Зокрема сторони домовились про розширення спектру навчальних програм та тематики курсів за сприяння Японського агентства міжнародного співробітництва для представників всіх органів МВС.

«МВС – абсолютно цивільна структура, яка координує та спрямовує діяльність Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби та сервісних центрів. Ми зацікавлені в тому, щоб представники всіх наших органів, не лише поліції, проходили тренінги по програмам за сприяння Японського агентства міжнародного співробітництва»,- сказала Тетяна Ковальчук.

В свою чергу, постійний представник Японського агентства міжнародного співробітництва в Україні Такаакі Кавано підкреслив, що підтримує прагнення МВС: «Ми готові до поглиблення співробітництва та розширення спектру навчальних програм для поліцейських та представників інших органів МВС. Ми зацікавлені в співпраці».

«Наша мета – перетворення органів МВС в сильний механізм превенції і в цьому нам стане в нагоді ваш досвід», - резюмувала Тетяна Ковальчук.

Відзначимо, за період з 2017-2018 років Японське агентством міжнародного співробітництва забезпечило участь представників Нацполіції в навчальних курсах з питань роботи поліції з громадськістю, організації управління,наркозлочинністю.

На 2019 рік вже запланована участь представників поліції в курсах з методики розслідування злочинів, боротьби з кіберзлочинністю, організації управління, наркозлочинністю.

Департамент комунікації МВС України

Фото: Андрій Новицький