A
A
A

В Одесі будуть запровадженні додаткові заходи та посилена присутність правоохоронців, - Арсен Аваков

Додаткові заходи будуть запровадженні у зв’язку із нападом на одного з політиків та зіткненням на будівельному майданчику в Одесі. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав сьогодні, 30 листопада, на нараді за участі Президента  України Петра Порошенка щодо обороноздатності.

«Напад на Анатолія Гриценка. П'ятеро нападників впізнані і затримані Нацполіцією. Відносно ще 12 осіб будуть прийняті процесуальні рішення. МВС жорстко припинятиме практику, яку дехто намагається запровадити в українському суспільстві: спробі зриву виступів кандидатів на вибори, організацію нападів і провокацій навколо них, дискредитацію безіменними і фейковими інформаційними матеріалами. Незалежно від ступеня опозиційністі політиків до діючої влади! Рівні права на політичну діяльність для всіх - основа цивілізованої демократії. Кожен з політиків може розраховувати на забезпечення і захист своїх прав та свобод», - сказав Арсен Аваков.

Також за словами очільника МВС, окрім нападу на Анатолія Гриценка в Одесі стався конфлікт на одному із будівельних майданчиків. «Було затримано 17 осіб. Пропоную обговорити додаткові заходи по Одесі та посилити присутність правоохоронців в регіоні», - додав Арсен Аваков.

Як раніше наголошував Арсен Аваков воєнного стану в Україні мають боятися злочинці та вороги країни, нормальним людям боятися немає чого.

 

Департамент комунікації МВС України